• Ataşehir Mh. 8001 Sk No:10 Çiğli / İZMİR
  • 0 (232) 329-4500
Hakkımızda

Hakkımızda

            Asmira Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri olarak , 2010 Yılından buyana bilişim sektöründe hizmet vermekteyiz. 2010 Yılında kurulurken ilkeli büyüyen, sorunları en kısa zamanda ve müşterilerimizin çıkarları yönünde düşük maliyetten çözmeyi hedefleyen prensibi ilke edindik.

            2010 Yılından buyana Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilme sağlanmıştır.Asmira Bilgisayar olarak Satış, Servis, Yedek parça, Komple anahtar teslim projelerin yanı sıra, katma değerli hizmetleri de müşterilerimize sunmaktayız.

            Servis ve hizmette ki müşterilerimize bakış açımız bakım antlaşmalı müşterilerimize en az 2 saatte acil müdahale ve yedek parça temininde dahil olmak üzere 4 saatte teknik servis hizmetinin tamamlanarak sistem veya sistemlerin eksiksiz çalışmasını sağlamaktır.

           Satış ve servis konusunda deneyimli ve sertifikalı personellerimizle müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.Bugüne kadar bitirmiş olduğumuz bir çok müşteri memnuniyetli network ve güvenlik projeleri mevcuttur.

           Değişen günümüz koşullarında en iyi çözümü müşterilerimize sunmak kendimize görev saymaktayız . Slogan haline gelen bir sözümüzde var, “ asmira demek hız demek “

Hakkımızda